Ponuka a predaj Kartónov

Naša spoločnosť ponúka distribúciu klopových kartónov z vlnitej lepenky podľa požiadavky zákazníka. Pevnosť a odolnosť kartónov sa dá prispôsobiť na požadovanú úroveň nalisovaním vrstiev lepenky. Ponúkame kartóny z 2,3,5,7 vrstvovej vlnitej lepenky v rôznych veľkostiach, firemným logom, či s požadovanou potlačou. Naším hlavným cieľom je osloviť zákazníkov vo veľkoobchodnom styku, kde vieme zabezpečiť kartóny za bezkonkurenčné ceny ,priamo od výrobcov.

Papierové krabice sú ideálnym riešením pre prepravu akéhokoľvek tovaru. Používajú sa ako pre jednotkové, tak pre skupinové balenie. Kartónové krabice nájdu využitie aj pri skladovaní rôznych produktov. Tovar skvele ochráni pred prachom či mechanickému poškodeniu. Papierové obaly sú recyklovateľné.

Prečo kúpiť kartónové obaly?

Je tu mnoho výhod pre nákup kartónových obalov. Medzi najdôležitejšie patrí to, že kartóny majú veľkú variabilitu rozmerov a prevedení, rovnako tak majú široké spektrum využitia a je možné bez problémov recyklovať. Manipulácia s nimi a ich uskladnenie je veľmi jednoduché a vďaka kvalitnému materiálu majú tiež vysokú nosnosť a pevnosť.

Papierové kartóny sú vhodné pre bezpečnú prepravu zásielok. Papierové klopové krabice sú k dodaniu v mnohých rozmeroch podľa vašich prianí, vyrábané sú z rôznych druhov vlnitej lepenky. Ďalej naša spoločnosť dodáva tiež papierové preložky či ochranné kryty. V prípade záujmu zabezpečujeme aj farebnú potlač klopových krabíc.

 • Zavolajte nám
  0908 843 222

O nás

Firma ST PRIDE, s.r.o. bola založená v roku 2007, od samotného založenia ST Pride, s.r.o. sa zaoberáme výkupom paliet, predajom paliet, opravou paliet.

KONTAKT
 • ST PRIDE GROUP, s.r.o.
  Mateja Bela 2494/2
  Trenčín 911 08
 • IČO: 47112506
  DIČ: SK2023751477
© Copyright 2007 - 2015 | st-pride.sk