Paletové ohrádky

Pre záujemcov, ktorí vo svojej podnikateľskej a výrobnej činnosti pracujú so surovinami, vyžadujúcimi osobitný spôsob skladovania, manipulácie a prepravy, ponúkame efektívne riešenie. Podstatnou výhodou tohoto riešenia je skutočnosť, že pri rastúcom množstve manipulovaného tovaru nevzrastajú priamoúmerne nároky na skladovaciu plochu, čo sa v konečnom dôsledku odrazí na šetrení vzácneho a drahého skladovacieho priestoru.

Nadstavby umožňujú svojim riešením rýchle poskladať jednoduchý, ale účelný, prepravný, či skladový kontajner na rôzne druhy materiálu. S takto upravenými paletami sa manipuluje bežnou zdvíhaciu technikou pri dodržaní bezpečnostných predpisov. Základným prvkom je drevený rám z masívnych dosiek, v rohoch spojený oceľovými otočnými pántmi. Sú upravené tak, aby jednotlivé časti nadstavby do seba zapadali a tvorili pevný a bezpečný celok s možnosťou pridávať či odoberať jeho jednotlivé dielce. Paletové nástavce plne nahradí papierové škatule, plechové a plastové boxy.

V rohoch sú spojené pánty, ktoré zapadajú presne na paletu a vzájomne do seba tak, aby sa dalo použiť viac paletových nadstavieb / ohrádok na seba a poskladať výšku debny podľa spôsobu využitia paletové nadstavby / ohrádky. Použité paletové nadstavby / ohrádky sú plne funkčné, môžu byť podľa dĺžky doby používania sivé alebo tmavé, pričom dĺžkou používaní môžu niesť stopy opotrebovania a mierneho poškodenia nijako nenarúša ich funkčnosť a využitie.

Paletové nástavce sa zostavujú na seba, výšku zostavy možno ľubovoľne meniť. Nepoužívané dielce v zloženom stave zaberajú málo priestoru a možnosť ich stohovania na palete je ďalším príspevkom k šetreniu skladovacieho priestoru. Flexibilný systém paletových rámov má všetky výhody moderného vratného obalového systému. Je to cesta štandardizovanej prepravy tovaru, a prípadné poškodené rámy môžu byť jednoducho vymenené. Investičné náklady sú pomerne nízke a za normálnych podmienok môžu byť paletové rámy používané viac ako 10 rokov.

Najpoužívanejšie rozmery:

800 x 1000 mm
800 x 1200 mm
1000 x 1200 mm

prípadne podľa potreby zákazníka

 • Zavolajte nám
  0908 843 222

O nás

Firma ST PRIDE, s.r.o. bola založená v roku 2007, od samotného založenia ST Pride, s.r.o. sa zaoberáme výkupom paliet, predajom paliet, opravou paliet.

KONTAKT
 • ST PRIDE GROUP, s.r.o.
  Mateja Bela 2494/2
  Trenčín 911 08
 • IČO: 47112506
  DIČ: SK2023751477
© Copyright 2007 - 2015 | st-pride.sk