Ponuka

Ponuka paliet
Výkup paliet

Predaj paliet

Výkup paliet

  Kontaktuje nás!

Informácie o paletách a europalety

Radi by ste vedeli, ako spoznáte štandardné paletu od europalety? Alebo aké znaky vlastne nesie poškodená paleta? Máme pre Vás informácie o paletách, ktoré Vám pomôžu v lepšej orientácii. Orientujte sa v paletách ako profesionál! Základné informácie o paletách. Načerpajte informácie o paletách od lídra Slovenského trhu a orietnujte sa v tejto problematike naozaj dokonale.

Štandardná drevená paleta

Zaoberáte sa len vnútroštátne prepravou tovaru? Potom je štandardná drevená paleta pre Vás to pravé. Môže sa pochváliť vysokou kvalitou a nižšími nákladmi. Ak by ste predsa len potrebovali vyvážať tovar za hranice, je potreba štandardné palety ošetriť podľa certifikátu IPPC. Potom možno palety Standard využiť aj na prepravu do zahraničia, kde platia prísne podmienky. Dôverujte prednom profesionálom v oblasti paliet! Kedy zvoliť štandardné drevené palety? Pre koho sú drevené štandardné palety najmä vhodné? Tento typ bude pravdepodobne preferovať iná skupina zákazníkov ako drevené EUR palety. Načerpetje dostatok informácií o paletách a zaobstarajte si tie najvhodnejšie. Naše palety Standard ocenia predovšetkým tí, ktorých sa týka niektorá z týchto skutočností: palety používate nepravidelne
palety sa Vám nevracia
palety používate len pre vnitrostítní dopravu

Koľko unesú štandardné drevené palety?

Nové palety Standard sú vhodné predovšetkým pre firmy, ktorým sa palety nevráti, ale požadujú ich kvalitu. Sú ponúkané v klasických rozmeroch 1200 x 800mm. Nosnosť drevených paliet Standard je stanovená normou na 1500kg. Táto norma ďalej uvádza, že je možné na seba preberať 3 palety. Platí teda, že nosnosť spodnej palety je 4500kg. Objednajte si drevené štandardné palety práve teraz! A nezabudnite sa zoznámiť s ponukou opravy paliet a výkupu paliet!

Euro Palety

Nové europalety sú najčastejšie používanou logistickú pomôckou. Ich rozmer aj pevnosť sú navrhnuté tak, aby zodpovedali medzinárodným normám pre skladovanie, prepravu a manipuláciu. Podľa nových predpisov sa pri nových paliet EUR štandartne vykonáva ošetrenie proti škodcom - IPKZ. Býva často vyžadované v zahraničí a jeho prevedenie je nutné doložiť certifikátom.
Euro Palety


  Nové europalety - špecifikácia: na klátoch dlhšej strany sú vypálené registračné znaky garanta a poskytovateľa licencie, ďalej číslo užívateľa licencie a znak EUR v oválnom rámčeku. Všetky znaky je možné nájsť na oboch stranách palety. Nové europalety nákresNové palety sú čisté a bez vlhkých plesní. Všetky kláty sú ostrúhanú, nevyštípané a zvlaky nie sú poškodené. Rohy palety sú stupené orezom. Nové europalety výrazne voňajú drevom. Nosnosť europaliet je stanovená normou 1500kg. Táto norma ďalej uvádza, že je možné na seba stohovať 3 palety. Platí teda, že nosnosť spodnej palety je 4500kg. Rozmery europalety sú štandardné - teda 1200 x 800mm.

 • Zavolajte nám
  0908 843 222

O nás

Firma ST PRIDE GROUP, s.r.o. bola založená v roku 2007, od samotného založenia sa zaoberáme výkupom paliet, predajom paliet, opravou paliet.

KONTAKT
 • ST PRIDE GROUP, s.r.o.
  Mateja Bela 2494/2
  Trenčín 911 08
 • IČO: 47112506
  DIČ: SK2023751477
© Copyright 2007 - 2015 | st-pride.sk