In: Produkty

PREDAJ KARTÓNOVÝCH KRABÍC

Naša spoločnosť ponúka distribúciu kartónov z vlnitej lepenky podľa požiadaviek zákazníka. Pevnosť a odolnosť kartónov sa dá prispôsobiť na požadovanú úroveň nalisovaním vrstiev lepenky.

Ponúkame kartónové krabice z 2,3,5,7 vrstvovej vlnitej lepenky v rôznych veľkostiach, s firemným logom či s inou požadovanou potlačou. Naším hlavným cieľom je osloviť zákazníkov vo veľkoobchodnom styku, kde vieme zabezpečiť kartónové obaly za bezkonkurenčné ceny, priamo od výrobcov.

Kartónové obaly sú ideálnym riešením pre prepravu akéhokoľvek tovaru. Používajú sa ako pre jednotkové, tak pre skupinové balenie. Kartónové krabice nájdu využitie aj pri skladovaní rôznych produktov. Tovar skvele ochráni pred prachom či mechanickým poškodením. Kartónové obaly sú recyklovateľné.

Prečo kúpiť kartónové obaly?

Je tu mnoho výhod pre nákup kartónových obalov. Medzi najdôležitejšie patrí to, že kartóny majú veľkú variabilitu rozmerov a prevedení, rovnako tak majú široké spektrum využitia a je možné ich bez problémov recyklovať.

Manipulácia s nimi a ich uskladnenie je veľmi jednoduché a vďaka kvalitnému materiálu majú tiež vysokú nosnosť a pevnosť.

Papierové kartóny sú vhodné pre bezpečnú prepravu zásielok. Kartónové krabice sú k dodaniu v mnohých rozmeroch podľa vašich prianí a vyrábané z rôznych druhov vlnitej lepenky.

Ďalej naša spoločnosť dodáva tiež papierové preložky či ochranné kryty. V prípade záujmu zabezpečujeme aj farebnú potlač klopových krabíc.